Загрузка...

Компанія NewHollandAgriculture представляє новий трактор T8.410!

21.01.2015

T8.410 має нові, більш високі рівні потужності та низку інших змін у конструкції, які роблять трактор ще продуктивнішим у роботі та зручним у керуванні.

Дух NewHolland помітний у кожній деталі трактора T8.410, а це значить, що ви зможете скористатися всіма унікальними, інноваційними функціями, які підвищать продуктивність вашого бізнесу. Потужність, паливна економічність, стійкість та маневреність - все це вдало сконцентровано в цьому унікальному у своєму роді тракторі. 

T8.410 - найкращий вибір як для малих господарств, так і для великих агрохолдингів. Він дозволяє підвищити ефективність та продуктивність роботи в будь-яких полях, навіть у найскладніших умовах. Революційна конструкція передньої частини трактора забезпечує просто неперевершений кут повороту передніх коліс - 55 °. Найдовша колісна база серед машин цього класу забезпечує трактору Т8.410 небачену стійкість і вражаючі тягові характеристики. Під час виконання своїх робіт ви можете повністю покластися на новий трактор, адже він може вирішити щонайскладніші завдання, демонструючи при цьому максимальну ефективність, економічність та надійність.