Загрузка...

Агропарк розваг «Кукулабія»

18.07.2016

 

Раді повідомити Вам, що New Holland Agriculture є партнером Першого в Україні агропарку розваг «Кукулабія».

«Кукулабія» є першим у своєму роді агропарком в Україні. Мета — популяризувати сільське господарство та прищеплювати любов до землі, в першу чергу серед дітей.

Головним атракціоном «Кукулабії» стане лабіринт протяжністю понад 2.000 м, вирізаний у величезному кукурудзяному полі площею 40.000 м². Це найбільший лабіринт в Україні! Його буде створено у ​​вигляді малюнка на національну тематику, який добре проглядатиметься з висоти (агропарк розташований недалеко від аеропорту «Київ», і малюнок на полі буде видно з ілюмінаторів літаків). У лабіринті відвідувачі проходитимуть квест: вони шукатимуть відповіді на питання, розташовані у різних точках лабіринту, щоб визначити кодове слово.

New Holland Agriculture являється партнером цього чудового проекту та приготувала для відвідувачів безліч креативних та навчально-розважальних активностей. Станьте частиною мандрівки у світ лабіринтів та інтригуючих квестів! 

      

Окрім того, на території «Кукулабії» буде розташовано контактний міні-зоопарк зі свійськими тваринами, дитячі майданчики, зона відпочинку з гамаками в лісопосадці, зона для пікніка, фуд-корт. В агропарку проводитимуться практичні й освітні майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги та квест-змагання для компаній.